Aktuálně z našeho klubu. Novinky, důležité informace pro atlety a členy, články ze závodů a akcí, fotogalerie, nebo klubový kalendář, ve kterém najdete např. rozpis společných tréninků Junior týmu a termíny našich závodů.


Aktuality a články

Aktuality a články z dění klubu. Na této stránce se budeme snažit pravidelně publikovat aktuality a důležité informace z dění klubu, případně články z akcí a závodů, kterých se naši atleti zúčastní. Najdete zde tedy vše, co je v klubu nového a co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti.

Klubový kalendář

V klubovém kalendáři naleznete rozpis společných tréninků a výběr závodů či sportovních akcí, kterých se plánujeme zúčastníme a na které se systematicky připravujeme. Kalendář pravidelně aktualizujeme, ale není závazný a nejde ani o vyčerpávající seznam všech závodů a akcí, kterých je možné se účastnit.

Fotogalerie

Na stránce najdete odkazy na fotogalerie ze závodů, soustředění a obecně dění v klubu seřazené podle sezón, ve kterých dané akce proběhly. Fotogalerie jsou umístěné a dostupné v aplikacích Google Fotky, případně Google Disk, které nabízejí pohodlné prohlížení jednotlivých fotografií.

Výsledky

Odkazy na výsledky z atletických soutěží jednotlivců i družstev, na kterých se představili naši atleti. Výsledky jsou seřazené chronologicky podle sezóny a data, kdy dané soutěže proběhly. Nejde o vyčerpávající seznam všech závodů, kterých jsme se zúčastnili, ale o výpis těch nejdůležitějších.