Oddíl mládeže AK ISCAREX, ve kterém se v rámci čtyř tréninkových skupin připravuje 85 atletek a atletů (ve věkových kategoriích od přípravky až po juniory a juniorky) pod vedením osmi klubových trenérů. Od roku 2014, kdy tento oddíl vznikl, se naši atleti ve svých kategoriích pravidelně prosazují na regionálních i republikových atletických soutěžích či běžeckých závodech.


Společné tréninky

Pravidelně se scházíme 1 – 4x týdně (podle tréninkových skupin níže), a to především na městském atletickém stadionu Na Skalce, ve výjimečných případech na pilinové dráze v areálu Na Horách, nebo jinde v terénu. V zimních měsících trénujeme ve sportovní hale Skalka nedaleko atletického stadionu.

Naši trenéři

Mládeži v Junior týmu se aktuálně věnuje osm oddílových trenérů, kteří prošli školením Českého atletického svazu a úspěšně získali příslušnou trenérskou kvalifikaci. Všichni se samozřejmě dále vzdělávají, někteří z nich se navíc aktivně věnují atletice, běhům mimo dráhu či do vrchu, nebo sportu obecně.

Atleti Junior týmu

Od roku 2014, kdy jsme začali s atletickou přípravou mládeže, se některým našim atletům podařilo dosáhnout významných úspěchů, které si zaslouží uznání. Některé z nich bychom vám proto rádi představili, neboť věříme, že se jim v budoucnosti podaří navázat na úspěchy našich atletů z řad dospělých a převzít pomyslný štafetový kolík v reprezentaci klubu na atletických soutěžích.

<span>%d</span> blogerům se to líbí: