Společné tréninky dospělé sekce AK ISCAREX se v současné době pravidelně nekonají, většina atletů trénuje individuálně podle svých časových možností. Pro zájemce o společné tréninky existuje pouze jedna možnost a to domluvit se s dalšími atlety např. přes sociální sítě klubu.


Řada atletů má ve svých tréninkových plánech nastavenou určitou pravidelnost, kdy například trénují rychlost na dráze nebo běhají volné dlouhé běhy v terénu. Tato skutečnost dává ostatním běžcům příležitost se v takové dny k atletům přidat a trénovat ve větší či menší skupině. Pokud patříte k těm, kteří by měli o společné tréninky zájem a jste alespoň trochu časově flexibilní, napište nám (viz formulář níže). My vás rádi přidáme do soukromé Facebookové skupiny, kde se atleti na společných trénincích domlouvají.

Společné tréninky

Do budoucna plánujeme zavést pravidelné společné tréninky, například 2x v týdnu v konkrétní dny. Prozatím však o organizované tréninky není dostatečný zájem a atletům více vyhovuje se na tréninky domlouvat individuálně. O případném konání společných tréninků vás budeme včas informovat zde na webu.


Mám zájem o zařazení do FB skupiny