Společné tréninky dospělé sekce AK ISCAREX se v současné době pravidelně nekonají, většina atletů trénuje individuálně podle svých časových možností. Pro zájemce o společné tréninky existuje pouze jedna možnost, jak trénovat ve skupině, to domluvit se s dalšími atlety např. přes sociální sítě klubu.


Řada atletů má ve svých tréninkových plánech nastavenou určitou pravidelnost, kdy například trénují rychlost na dráze, nebo běhají volné dlouhé běhy v terénu. Tato skutečnost dává ostatním běžcům příležitost se v takové dny k těmto atletům přidat a trénovat ve větší či menší skupině. Pokud patříte k těm, kteří by měli o společné tréninky zájem a jste alespoň trochu časově flexibilní, napište nám (viz formulář níže) a my vás rádi přidáme do soukromé Facebookové skupiny, kde se jednotliví atleti na společných trénincích domlouvají.

Společné tréninky

Do budoucna zavést pravidelné společné tréninky plánujeme, například 2x v týdnu ve vybrané dny. Prozatím však o organizované tréninky není dostatečný zájem a více atletům vyhovuje se na tréninky individuálně domlouvat. Jakmile se situace změní, budeme včas informovat zde na webu.


Mám zájem o zařazení do FB skupiny