Na této stránce naleznete dokumenty ke stažení, jako jsou např. přihláška do Junior týmu a klubu obecně, nebo dokumenty k GDPR (souhlas se zpracováním osobních údajů). Všechny dokumenty si můžete stáhnout pomocí odkazů níže a to buď ve formátu .docx (Microsoft Word), nebo v .pdf.


Přihláška AK ISCAREX – Junior tým

Přihláška do Junior týmu, ve kterém trénují děti a mládež od 6 do 18 let. V případě, že máte zájem, aby se vaše dítě stalo členem oddílu a trénovalo se svými vrstevníky v rámci některé z tréninkových skupin Junior týmu, stáhněte si tuto přihlášku, vyplňte ji a přineste na některý z našich tréninků. Více informací o tom, jak se stát členem oddílu naleznete v příslušné sekci zde na webu.


Přihláška AK ISCAREX – Senior tým

Přihláška do naší dospělácké sekce, respektive přihláška do Atletického klubu ISCAREX. Chcete-li se stát členem klubu, stáhněte si tuto přihlášku, vyplňte ji a přineste na některý z našich společných tréninků, nebo doručte předsedovi klubu Aleši Stránskému na adresu Kozlovská 847, Česká Třebová. Další informace o členství naleznete v sekci Jak se stát členem.


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Od všech členů našeho klubu vyžadujeme tento dokument společně s přihláškou. Dokument reaguje na nařízení EU ve vztahu k GDPR a definuje, jakým způsobem může klub nakládat s osobními údaji jeho jednotlivých členů.