V roce 2020 jsme dokončili transformaci klubu z čistě běžeckého klubu na atletický. Součástí transformace byla i změna vizuální identity klubu a designu týmového oblečení, ve kterém nás atleti reprezentují na mistrovských soutěžích v ČR, nebo na běžeckých závodech u nás i v zahraničí. V oficiálním soutěžním klubovém oblečení mohou závodit pouze členové klubu, klubový merch si může zakoupit kdokoliv.


Soutěžní oblečení AK ISCAREX – mládež

Každý atlet z řad mládeže, který reprezentuje klub na atletických soutěží, má nárok na jednu sadu soutěžního klubového oblečení zdarma – tzn. 1x oddílové triko, 1x závodní dres, nebo top, 1x závodní kraťasy/šortky a 1x čelenka. Klubové oblečení dostává každý atlet automaticky před svou první účastí na atletické soutěži. Podmínkou je zaplacený roční členský poplatek (školné) a u mládeže pak navíc minimálně 80% účast na společných trénincích.

V případě, že má atlet zájem o další, tzn. např. druhou sadu soutěžního oblečení, nebo jen o některou z částí, může si oblečení zakoupit za níže uvedené ceny (cena výrobních nákladů). V případě, že ze soutěžního oblečení atlet „vyroste“, oblečení je mu vyměněno za větší.

Mládež klubové oblečení objednává přes své trenéry, úhrada za oblečení (pokud jde o kousky navíc) pak probíhá elektronicky na účet klubu. Veškeré klubové oblečení lze předem vyzkoušet po domluvě s Adélou Stránskou na některém ze společných tréninků.

Dívčí soutěžní oblečení

Dívčí top


Dívčí atletický top z funkčního a elastického materiálu Eleven Shield M.I.T.I. Elastic dostupný ve čtyřech velikostech.

116 – 122, 128 – 134, 140 – 146, 152 – 158

550 Kč

Dívčí kraťasy


Dívčí atletické kraťasy/šortky z funkčního a elastického materiálu Eleven Shield M.I.T.I. Šortky jsou kratšího střihu.

XXS – 3XL

600 Kč

Dívčí tílko


Dívčí atletický dres (tílko) z prodyšného, velmi lehkého a rychleschnoucího materiálu Eleven Micro od velikosti XXS.

XXS – 3XL

700 Kč

Dívčí triko


Dětské unisex klubové triko s krátkým rukávem z lehkého a prodyšného materiálu Eleven Micro ve větší gramáži.

116 – 122, 128 – 134, 140 – 146, 152 – 158

550 Kč


Chlapecké soutěžní oblečení

Chlapecký dres


Chlapecký atletický dres (tílko) z prodyšného, velmi lehkého a rychleschnoucího materiálu Eleven Micro.

116 – 122, 128 – 134, 140 – 146, 152 – 158

500 Kč

Chlapecké šortky


Chlapecké atletické kraťasy (tzv. elasťáky) z funkčního a elastického materiálu Eleven Shield M.I.T.I. Endurance. Šortky jsou přiléhavého střihu s délkou nad kolena.

XXS – 4XL

800 Kč

Chlapecké triko


Dětské unisex oddílové triko s krátkým rukávem z lehkého a prodyšného materiálu Eleven Micro ve větší gramáži.

116 – 122, 128 – 134, 140 – 146, 152 – 158

550 Kč


Soutěžní oblečení AK ISCAREX – dospělí

Dospěláci si klubové oblečení hradí sami, níže uvedené ceny odpovídají výrobním nákladům na jeden kus. V případě, že se podaří objednat najednou více kusů (15 a více) jednotlivých částí klubového oblečení, jednotková cena bude nižší o množstevní slevu, kterou od výrobce tímto získáme.

Objednávat klubového oblečení pro dospělou sekci budeme vždy 2x do roka (červen, listopad), abychom díky množstevním slevám získali lepší jednotkou cenu. Samotná objednávka probíhá elektronicky na klubový e-mail, platba pak elektronicky bankovním převodem na účet klubu. Jednotlivé součásti klubového oblečení je možné předem vyzkoušet po předchozí domluvě s Adélou Stránskou.

Dámské klubové oblečení

Dámský top


Dámský atletický top z funkčního a elastického materiálu Eleven Shield M.I.T.I. Elastic.

XXS – 3XL

600 Kč

Dámské kraťasy


Dámské atletické kraťasy/šortky z funkčního a elastického materiálu Eleven Shield M.I.T.I. Šortky jsou kratšího střihu.

XXS – 3XL

600 Kč

Dámské tílko


Dámský atletický dres (tílko) z prodyšného, velmi lehkého a rychleschnoucího materiálu Eleven Micro.

XXS – 3XL

700 Kč

Dámské triko


Dámské triko s krátkým rukávem ve „slim fit“ střihu (přiléhavé). Triko je vyrobené z prodyšného, velmi lehkého a rychleschnoucího materiálu Eleven Micro.

XXS – 3XL

900 Kč


Pánské klubové oblečení

Pánský dres


Pánský atletický dres (tílko) z funkčního, rychleschnoucího a odlehčeného materiálu Eleven Micro s plochými švy.

XXS – 4XL

700 Kč

Pánské šortky


Pánské atletické kraťasy (elasťáky) z funkčního a elastického materiálu Eleven Shield M.I.T.I. Endurance. Šortky jsou přiléhavého střihu s délkou nad kolena.

XXS – 4XL

800 Kč

Pánské triko


Pánské triko s krátkým rukávem z elastického, pružného a velmi vzdušného materiálu Eleven Soft.

XXS – 4XL

900 Kč


Klubový „merch“ a další

Kromě soutěžního atletického oblečení, si každý člen může navíc zakoupit klubovou bundu a čelenku, případně pak tzv. tzv. „klubový merch“ (tj. volnočasové oblečení ideální např. na převlečení po tréninku či závodech, nebo k relaxaci). Všechny uvedené kousky klubového merche jsou k dispozici v dámských a pánských provedeních a běžných konfekčních velikostech XXS – XXL.

Klubová čelenka


Čelenka z elastického materiálu Eleven Dolomiti vhodná do chladnějšího počasí (jaro, podzim, zima). Čelenka je širšího střihu a s lehkým zateplením.

Univerzální velikost

200 Kč

Klubová mikina


Volnočasová bavlněná mikina s klubovým logem na hrudi a levém rukávu. Cena dětských velikostí je 480 Kč, pro dospělé za 580 Kč. Nyní objednáváme i UNI velikost za 660 Kč. Záleží na skladové dostupnosti!

Velikosti: XS – XXL

Tabulky velikostí

480 Kč / 580 Kč / 660 Kč

Klubový pytel


Bavlněný pytel na záda na tretry, nebo věci na trénink v klubovém designu. Pytel má jednu velkou kapsu a šle z provázků.

Univerzální velikost

330 Kč

Klubová bunda


Ultralehká šusťáková bunda ideální na běh za chladného počasí. Bunda je větruodolná a ochrání i proti drobným přeháňkám.

Dětské i dospělé velikosti

— Kč