Tradici vánočních a novoročních běhů se snažíme držet již několik let v řadě, výjimkou proto nebyl ani ten letošní, koronavirem poznamenaný rok. Nemohli jsme sice vyběhnout ve větším počtu, přesto jsme vánoční výběh uspořádali a všichni zúčastnění si jej užili. Jak to viděla Andy Kumpoštová, jedna ze zúčastněných, si můžete přečíst na následujících několika řádcích.

Až na nepříznivé podmínky a bláto, pecka

I přes nepříznivé podmínky dnešní doby se nám díky osobní odvaze našeho trenéra Aleše podařilo uspořádat předvánoční výběh. Stejnou odvahu prokázali také Sára, Honza, Pepa, Ema, Kuba, Sophia, Míša, Magda a já. 23. prosince jsme za deštivého rána nastoupili do vlaku a dojeli do Opatova, odkud jsme po lesních cestách a loukách běželi zpátky domů.

Trasa měla orientačně cca 13 km, takže nás čekala pěkná porce kilometrů. Naštěstí ale trasa byla až na těžší krosový závěr příjemná a dobře vymyšlená, protože jsme kromě jedné srnky nepotkali ani živáčka. Do Třebové jsme dorazili celí od bláta, ale spokojení. Už teď se těšíme na další výběh, třeba na Valentýna…

Andy Kumpoštová

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.