Stejně jako minulý rok, tak i v tom letošní se spolu s Českým atletickým svazem pustíme do restartu atletické sezóny happeningem s názvem Atleti spolu – Den s Českou atletikou. Ve středu 2. 6. 2021 se proto po celé České republice pomyslně otevřou „brány“ atletických stadionů všem příznivcům atletiky a sezónu zahájíme prvními společnými závody. Jinak tomu nebude ani u nás v České Třebové, kde odstartujeme první disciplíny přesně v 16:00 hodin.

Na městský atletický stadion stadion na Skalce jsou zváni opravdu všichni, a to jak registrovaní atleti a amatérští běžci a sportovci, tak i rodiče s dětmi, nebo kdokoliv z řad široké veřejnosti. Každý, kdo má chuť si zazávodit v některé z disciplín, je vítán. Pro mládežnické kategorie jsou připraveny jak technické disciplíny (skok vysoký a hod kriketovým míčkem), tak i ty běžecké (60 m, 150 m, 300 m a 800 m). Pro všechny bez věkového omezení je pak na 18:00 hodin naplánován běh na 5000 m, kterým celou akci uzavřeme.

Registrovaní atleti se k závodu přihlašují standardně přes webové stránky Atletika.cz, zájemci bez klubové příslušnosti, nebo z řad široké veřejnosti se mohou do závodu přihlásit na místě v den závodu, případně e-mailem na adresu akiscarex@gmail.com (do úterý 1. 6. 2021, do 17:00 hod.).

Více informací o akci Atleti spolu – Den s Českou atletikou a „virtuálním běhu na 5 km“ naleznete na webu Českého atletického svazu. To samé platí o propozicích k našim závodům, případně o přihláškách pro registrované atlety.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.