V sobotu 19. 6. 2021 se poběží již 30. ročník populárního Běhu na Kozlovský kopec. Délka závodu je 5,2 km s převýšením 230 m. V posledních letech se závodu pravidelně účastní více než stovka běžců z regionu a blízkého okolí. Jako pořadatelé věříme, že nám zlepšující se epidemiologická situace dovolí závod uspořádat v tradičním rozsahu včetně slavnostního vyhlášení výsledků.

Start závodu je naplánován na 10:00 hod. od budovy VDA v ulici Habrmanova. Start bude hromadný, případně po vlnách (podle aktuální epidemiologické situace a nařízení Vlády ČR). Doprava věcí z místa startu do cíle na Kozlovském kopci bude zajištěna pro všechny závodníky. Zpět do místa startu se závodníci musí vydat v rámci výklusu po svých, a to nejkratší cestou po červené turistické značce, nebo např. údolím Křivolického potoka.

Vousatý traťový rekord v kategorii mužů drží stále Robert Krupička časem 17:29 min., v kategorii žen pak Michaela Stránská časem 20:32 min. Loňskými vítězi se stali Filip Záveský (AK ISCAREX, 19:00 min.) a Tereza Šedová (Vencl tým Ústí nad Orlicí, 23:39 min.). 

Závod není jen pro elitní závodníky, ale je otevřen široké veřejnosti bez omezení. Veškeré informace k závodu naleznete zde na našem webu v sekci Naše závody/Běh na Kozlovský kopec.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.