Prázdniny jsou za námi, nyní je tedy čas začít opět trénovat a hýbat se. S novým školním rokem se nám proto začínají rozbíhat pravidelné atletické tréninky ISCAREX Junior týmu. A protože v klubu rádi uvítáme i nějaké nové tváře, druhý týden v září proběhne náborový trénink do atletické minipřípravky. Na něj se mohou přijít podívat děti ročníků 2014 a 2015, které si rády hrají, běhají na čerstvém vzduchu, nebo mají kladný vztah k atletice obecně. Náborový trénink proběhne v pátek 10. 9. 2021 od 15:00 hod. na atletickém stadionu na Skalce.

Na tréninku se děti seznámí s trenéry AK ISCAREX, kteří dětem ukáží, jak takový atletický trénink probíhá a na co se v průběhu roku mohou těšit. Zároveň si společně zatrénují, zahrají pohybové hry a pokud budou mít děti i rodiče o atletiku dále zájem, předají jim další informace o trénincích, přihlášce do klubu apod. Celý trénink bude trvat zhruba jednu hodinu a děti na něj potřebují pouze dobrou náladu, chuť si hrát a hýbat se, sportovní obuv a oblečení a trochu pití na osvěžení.

Náborový trénink minipřípravky

  • Kdy? V pátek 10. 9. 2021.
  • V kolik? Od 15:00 hod. (do cca 16:00 hod.).
  • Kde? Atletický stadion na Skalce.
  • Kdo? Děti ročníků 2014 a 2015.
  • Co s sebou? Sportovní oblečení a obuv, pití.
Foto: www.lukasruferfoto.cz

Do klubu přibíráme nové členy po celý rok

Pro ostatní zájemce o atletiku (děti ročníků narození 2013 a starší, případně dospělí) se mohou do našeho klubu hlásit neustále (do naplnění kapacity). Stačí nám napsat e-mail na adresu junior.iscarex@gmail.com, případně akiscarex@gmail.com o tom, že máte vy, nebo vaše dítě o atletiku zájem a my se vám ozveme zpět – zašleme vám termíny tréninků, na které se můžete přijít podívat a seznámit se podrobněji s tím, jak takové tréninky probíhají a co trénink atletiky obnáší obecně.

Více o pravidelních trénincích naleznete v sekci Junior tým – společné tréninky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.