Podzimní atletická sezóna nenabízí příliš mnoho příležitostí k plnění limitů, nebo překonávání osobních rekordů, zvláště pak v našem regionu, proto jsme se rozhodli využít situace a uspořádat Atletické závody na Skalce, které by měly do budoucna takové příležitosti pravidelně nabízet. Pro letošní rok jsme pro atlety i veřejnost připravili tři běžecké (150 m, 600 m a 5000 m) a dvě technické disciplíny (skok daleký a hod kr. míčkem), přičemž v hlavním závodě na 5000 m mohou běžkyně a běžci zabojovat nejen o osobní rekordy a limity, ale také o zajímavé prize money.

Atletické závody na skalce proběhnou v sobotu 10. 9. 2022 na městském atletickém stadionu na Skalce, start první disciplíny, což je běh na 150 m, je naplánován na 9:15 hod. Následně budou probíhat disciplíny podle časového harmonogramu s tím, že hlavní závod na 5000 m odstartuje v 10:15 hod. Mítinku se mohou zúčastnit registrovaní atleti i sportovci z řad široké veřejnosti. Jednotlivé disciplíny jsou vypsány ve většině věkových kategoriích, takže si mohou zazávodit jak děti a mládež, tak i dospělí. V běhu na 5000 m jsou navíc vypsány veteránské kategorie.

Kompletní informace o mítinku a přihlášky pro veřejnost jsou k dispozici zde na našem webu na stránce závodu, propozice a přihlášky pro registrované atlety jsou dostupné na webu Atletika.cz. Přihlašovat do závodů se lze pouze předem a to nejpozději do čtvrtka 8. 9. 2022 do 23:59 hod. Dětské kategorie (ročníky 2009 a mladší) mají startovné zdarma, startovné pro mládež a dospěláky (ročníky 2008 a starší) je 50 Kč a platí se na místě při prezentaci.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.